ⓘ ECOLINES – tarptautinių pervežimų bendrovė, kuri specializuojasi pervežti keleivius Pabaltyje, Vidurio bei Rytų Europos regionuose. ECOLINES bendradarbiauja su ..

                                     

ⓘ ECOLINES

ECOLINES – tarptautinių pervežimų bendrovė, kuri specializuojasi pervežti keleivius Pabaltyje, Vidurio bei Rytų Europos regionuose. ECOLINES bendradarbiauja su vietiniais šalių pervežėjais, tokiais kaip RAB Norma-A, OOO AMRON, TOV Ukrainiski linii ir kitais.

ECOLINES į tarptautinių maršrutų vežėjų rinką atėjo 1993 m. ir nuo to laiko ši įmonė yra pirmoji keleivių pervežimo įmonė Baltijos šalyse, kuri operatyviai įvaldė daugiafunkcinę transporto sistemą.

Kasdien ECOLINES organizuoja keliones į 20 šalių ir 205 miestus. Per metus su ECOLINES autobusais keliauja per 50 000 keleivių iš įvairiausių miestų.

                                     

1. Istorija

RAB Norma-A įkurta 1993 metais. Pirmasis šios įmonės reguliarus maršrutas buvo vykdomas iš Maskvos į Kijevą. 2003 m. ECOLINES prasiplėtė ir pradėjo kursuoti Vidurio Europos kryptimi: apimant didžiąją dalį Vokietijos, Beneliukso miestų, bei užsukdami į Didžiąją Britaniją.

                                     

2. Maršrutai

ECOLINES šiandien siūlo visą tinklą maršrutų Pabaltyjo valstybėse bei keliones į Europos vakarinę bei rytinę dalį. Ilgiausias kelionės maršrutas šiuo metu apima 8 valstybes, kurios galutinė stotelė yra Sofijos miestas Bulgarijoje.

ECOLINES maršrutai išsidėstę 20 šalių:

                                     

3. ECOLINES autobusų bilietai

Autobusų bilietus galima įsigyti visose ECOLINES biuruose bei kelionių agentūrose, kurias galite rasti visose šalyse, per kurias driekiasi ECOLINES maršrutai. Taip pat bilietus galima įsigyti internetu oficialiame ECOLINES puslapyje ecolines.net. Keleiviai, pirkdami bilietus agentūrose bei ECOLINES atstovybėse ar internetu, turi galimybę dalyvauti Bonus programoje. Bilietai parduodami ir autobuse, tačiau tik tokiu atveju, jei yra laisvų vietų. Autobusuose keleivius aptarnauja palydovės.

                                     

4. Paslaugos autobuse

Maršrutai, kurie yra ilgesni nei 350 km, yra aptarnaujami stiuardesių.

Maršrutuose iš Šengeno valstybių į Rusiją, Ukrainą ir Baltarusiją, autobuso palydovės prisiima atsakomybę už migracijos korteles ir šių blankų užpildymą. Autobuso palydovės taip pat koordinuoja pasienio patikrinimus ir užtikrina saugų keleivių sugrįžimą į savo vietas. Kelionės metu kas 4 arba 4.5 valandos organizuojami techniniai sustojimai. Pertrauka daroma tokiu atveju, kai nepažeidžiamos vairavimo taisyklės ir negresia joks pavojus keleivių ir jų bagažo saugumui.