ⓘ Latvijos transporto valstybiniai numeriai. Latvijos transporto priemonių registracijos numeriai – numerio ženklai, kurie sudaryti iš dviejų raidžių ir keturių s ..

                                     

ⓘ Latvijos transporto valstybiniai numeriai

Latvijos transporto priemonių registracijos numeriai – numerio ženklai, kurie sudaryti iš dviejų raidžių ir keturių skaičių. Lentelė turi baltą foną ir juodą tekstą. Šiuolaikiniai latviški registracijos numeriai yra su mėlyna Europos Sąjungos identifikavimo etikete.

                                     

1. Specialieji numeriai

Taksi

Taksi registracijos numeris susideda iš dviejų raidžių, kurios žymi TX, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi geltoną foną ir juodą tekstą.

Priekabos

Priekabų registracijos numeris susideda iš vienos raidės, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi baltą foną ir juodą tekstą.

Mopedai

Motociklų registracijos numeris turi tas pačias spalvas kaip ir įprasti registracijos numeriai, bet forma, ir šrifto dydis yra skirtingas. Turi dvi raidės ir keturis skaičius. Registracijos numeriai privalo prasidėti T raide.

Diplomatiniai korpusai

Diplomatinio korpuso registracijos numeriai susideda iš dviejų raidžių, brūkšnelio ir keturių skaičių. Turi raudoną foną ir juodą tekstą. Pirmos dvi raidės turi būtų CD, reiškiančios C orps D iplomatique ir pirmi du skaičiai žymi, kokiai šalies ambasadai automobilis priklauso.

                                     
  • valstybiniai numeriai Armėnijos transporto valstybiniai numeriai Austrijos transporto valstybiniai numeriai Azerbaidžano transporto valstybiniai numeriai Baltarusijos
  • Lietuvos transporto priemonių registracijos numeriai numerio ženklai, kurie sudaryti iš trijų raidžių ir trijų skaičių pvz., ABC 123 Lentelė turi
  • aerodromo pasirodė pirmasis sovietinis naikintuvas. Netrukus ore pasirodė transporto lėktuvų TB - 3 ir naikintuvų armada. Pirmosios sovietų okupacijos metais
  • lenkų į lietuvių kalbą, 1898 m. išvertė ir antrąjį Lietuvos darbininko numerį 1902 m. varpininkų suvažiavimas įsteigė Lietuvių demokratų partiją LDP